Мы в Google +
Мы в Facebook
Мы в Facebook

м.Львів; +38 098 900 34 64; +38 093 011 34 64; info@dio-print.com.ua

Графік роботи: Пн - Пт 10:00-18:30

opencart

Що таке фотобарабан?

11.02.2017

Одним з найважливіших елементів в картриджі є фотобарабан (drum unit, OPC). Це циліндричний елемент, покритий шаром фоточутливого лаку. Він несе пряму відповідальність за якість друку. Через механічні пошкодження він може давати дефекти при друці. Оскільки барабан постійно обертається, він піддається сильному тертю об лезо очищення і папір.

Популярним дефектом, що свідчить про пошкодження фотобарабана, є чорна смуга по краю листа, яка з плином часу буде ставати більш темнишою і  ширшею. Хоча варто відзначити, що такий дефект може з'явитися через пошкодження ракеля (леза очищення).
Найчастіше, така проблема з картриджем з'являється після декількох заправок, тому що драм юніт має свій ресурс. У стартових картриджах його ресурс 1,5 - 3 тисяч копій, відновлених лазерних картриджах - 60-80 тисяч. Drum unit, як модуль принтера, розрахований на 20-60 тисяч (в залежності від моделі та марки апарату).

Чи варто використовувати картридж з пошкодженим ОРС? Це робити не бажано, оскільки збільшується витрата порошку і він починає сипатися в сам принтер, а це загрожує його поломкою. Тому що тонер потрапляє в піч апарату, там він під впливом температури плавиться. А коли остигає, то твердіє "наростями" на деталях принтера. Крім того, чорний порошок потрапляє в шестерні приводу самого картриджа, що створює додаткове навантаження на двигун. Ще однією небезпекою для принтера від просипання порошку є його потрапляння на плату форматора (плата управління). Це призводить до її поломки, а це означає дорогий ремонт або навіть покупку нового пристрою. А найголовніше, тонер через систему охолодження принтера потрапляє в повітря, яким Ви дихаєте.

Так що, краще робити відновлення картриджа вчасно. Так Ви завжди будете мати відмінну якість друку і продовжите життя Вашого принтера.

м.Львів;

+38 098 900 34 64; +38 093 011 34 64