Про нас

Компанія «Dio-print» спеціалізується на: продаж, технічне обслуговування, ремонт принтерів, ремонт комп'ютерів, ремонт ноутбуків та заправка картриджів у Львові , запрошує Вас до співпраці.  Якщо ваш принтер не друкує, не затягує папір, друкує зі смугами, дає тріск чи виникають інші проблеми,то наша компанія завжди допоможе Вам.

Пропонуємо широкий асортимент технічнодосконалого, надійного,  а також  висококваліфікованого сервісного обслуговування та ремонту. Фахівці «Dio-print» постійно продовжують підвищувати свою кваліфікацію, завдяки чому Ви можете уникнути зайвих витрат часу і грошей на діагностику і доставку необхідних комплектуючих для ремонту. Ваш пристрій отримає професійну допомогу і його робота буде відновлена максимально швидко.

Традиційна послуга "Заправка картриджа", яка розвинулася в якості вигідної альтернативи купівлі нових витратних матеріалів, але, незважаючи на уявну простоту маніпуляцій, процедура потребує певних навичок і знань. Компанія «Dio Print» працює в даному напрямку, маючи в штаті кваліфікованих фахівців, досвід яких допомагає вирішити питання будь-якої складності. Наша компанія орієнтуються на тривале взаємовигідне співробітництво.Ми пропонуємо всім жителям  Львова послугу заправка картриджів, а також інші послуги, такі як профілактичне обслуговування оргтехніки або її ремонт.

Фахівці нашої компанії проводять заправку як струменевих, так і лазерних картриджів. Ми видалимо залишки тонера, помістимо новий, а після цього  перевіримо якість друку.  Ми здійснюємо недорогу заправку картриджа при найбільш високій якості.

Під час ремонту ми використовуємо оригінальні запчастини чи їх якісні аналоги, завдяки чому після лагодження ваш принтер буде ще довго радувати Вас стабільною та безперебійною роботою. 

                                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                                          З повагою, «Dio-print»

Рекомендовані